Hakkımızda

Alçak gerilim enerji kabloları üretimine yönelik olarak 2006 yılında 16000 metrekare lik alanda kurulmuş olan tesisimizi, sektörün öncü firmalarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Cmk Kablo markası tartışılmaz kalitesiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermekteyiz. CMK Kablo, modern üretim hatları ve yetişmiş eleman gücüyle, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı kendisine hedef olarak seçmiş ve bu hedefini gerçekleştirecek yönde yatırımlarına devam etmektedir. CMK Kablo, sektörsel gelişmeleri yakından takip eden deneyimli kadrosuyla sürekli bir gelişme içersindedir. CMK Kablo olarak alçak gerilim kablolarında Türkiye'de ilk akla gelen markalardan biri olmanın yanı sıra esnek üretim mantığını benimseyherek müşteri ihtiyaçlarını en hızlı şekilde yanıt verebilmektedir.

CMK Kablo, Toplam Kalite Yönetimini kendisine rehber edinerek tüm proseslerinde bu anlayışı uygulamaktadır. Firmamızda üretilen tüm ürünler, sektörel standartların gerekliliklerini karşılamakta olup, ürün kalitesinin sürekliliğini sağlamak için TSE - BASEC - HAR - CE - RoHS - TSE EN - ISO 9001:2015 ürün ve kalite belgelerine sahiptir.

Vizyonumuz

İnsana değer veren bir yönetim anlayışıyla kurumsal bir yapı içerisinde teknolojik yenilikleri takip ederek, müşteri taleplerini en iyi şekilde karşılamak. Araştırma Geliştirme çalışmaları ile yeni ürünler üreterek ürün paletimizi genişletmek ve ihracatımızı arttırmak, yurt içinde ve yurt dışında aranılan bir marka olmak.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, sahip olduğumuz bilgi birikimimizi ve yılların tecrübesini modern teknoloji ile birleştirerek siz değerli müşterilerimize en kaliteli ürünü, en iyi zamanda, en doğru fiyatlarla sunmak firmamızın temel amacıdır.